Valjevikens styrelse

Ordförande

Birgitta Engström (AU)
Mariehemsvägen 33A, 906 54 Umeå
E-post: birgitta.engstrom3030@gmail.com

Vice ordförande + Sekreterare

Nils Lindborg (AU)
Rosenholmsvägen 9B, 371 46 Karlskrona
E-post: –

Ledamöter

Marie Bager (AU)
Luddingsbov 39, 605 96 Norrköping
E-post: marie_bager@hotmail.com

Kent Andersson
Fredrikskulle 37, 431 38 Mölndal
E-post: kent.andersson@neuroforbundet.se

Kenneth Bäck
Krysshamn 4, 139 71 Stavsnäs
E-post: kennethbaeck@gmail.com

Jennie Hedén Hasselros
Slånvägen 3, 352 50 Växjö
E-post: jennie_hasselros@hotmail.com

Ann-Magreth Lundin
Hyltaskogsvägen 128, 274 37 Skurup
E-post: ann-magreth.lundin@novakliniken.se

Suppleanter

Roger Axelsson
Knäpplanvägen 34, 544 31 Hjo
E-post: roger.ke.axelsson@telia.com

Tomas Eriksson
Saxlyckevägen 14, 691 51 Karlskoga
E-post: tomas@sdvel.se

Bengt Olsson
Marietorps allé 9, 217 75 Malmö
E-post: bengtolsson11@gmail.com

Bo Perman
Bodåker 4830 A, 821 93 Bollnäs
E-post: bo.g.perman@gmail.com

Annette Ranvik
Ekebovägen 6A, 572 40 Oskarshamn
E-post: annetter240@gmail.com

 

Valjeviken

Herrgårdsvägen 97
Box 94
294 22 Sölvesborg
Telefon: 0456-151 15
E-post: info@valjeviken.se
Bankgiro: 5413-1073
Org. nr: 836200-8628
Vägbeskrivning – Karta

Valjehälsan

Tidsbokning: 0456-329 60
Reception: 0456-329 63
Mer information, tidsbokning eller rådgivning. Klicka här!

Följ oss

Följ oss på Valjeviken

Följ oss på Valjehälsan

Följ oss på Fysioterapin

Pin It on Pinterest

Dela med dig