Kontakt

Reception, Växel | Telefon: 0456-151 15
Öppettider: Måndag – Fredag | 8.00-12.30, 13.30-16.30
Epost huvudadress: info@valjeviken.se

Jan Karlsson, Verksamhetschef
Telefon: 0456-151 15 | E-post: info@valjeviken.se

Kristina Tinglöf, Biträdande verksamhetschef för Rehabiliteringen och Valjehälsan
Telefon: 0456-329 62 | E-post: kristina.tinglof@valjeviken.se

Eric Sandström, Biträdande rektor
Telefon: 0456-151 15 | E-post: eric.sandstrom@valjeviken.se

Monica Johnsson, Lärare
Telefon: 0456-151 15 | E-post: monica.johnsson@valjeviken.se

Marie Bengtsson, Lärare
Telefon: 0456-151 15 | E-post: marie.bengtsson@valjeviken.se

Emmanuel Sandström, Lärare
Telefon: 0456-151 15 | E-post: emmanuel.sandstrom@valjeviken.se

Richard Sandström, Lärare
Telefon: 0456-151 15 | E-post: richard.sandstrom@valjeviken.se

Daniel Blohm, Lärare
Telefon: 0456-151 15 | E-post: daniel.blohm@valjeviken.se

Erica Lagerblad, Lärare
Telefon: 0456-151 15 | E-post: erica.lagerblad@valjeviken.se

Anna Ridderby Bengtsson, Lärare
Telefon: 0456-151 15 | E-post: anna.ridderby@valjeviken.se

Rolf Johnsson, Lärare
Telefon: 0456-151 15 | E-post: rolf.johnsson@valjeviken.se

Kristoffer Olsson, Lärare
Telefon: 0456-151 15 | E-post: kristoffer.olsson@valjeviken.se

Martina Sjölander Värmfors, Lärare
Telefon: 0456-151 15 | E-post: martina@valjeviken.se

Ragnar Lindholm, Lärare
Telefon: 0456-151 15 | E-post: ragnar.lindholm@valjeviken.se

Emilia Flygare, Lärare
Telefon: 0456-151 15 | E-post: emilia.flygare@valjeviken.se

Fysioterapi, Expedition
Telefon: 0456-329 51

Assistans, Expedition | Telefon: 0456-329 54

Valjehälsan, Reception | Telefon: 0456-329 63

Valjeviken Mättinge
610 75 Västerljung
Vaktmästare, Ingo Bäck
Mobil: 0705-537342 | E-mail: ingo.back@valjeviken.se

Valjeviken Humlegården
Box 36
Stora Gatan 64 eller Prästgatan 21
193 21 SIGTUNA
E-mail: info@humlegarden.a.se
Telefon växel: 08-598 833 00

Z

Fyll i formuläret

I formuläret nedan kan du kontakta Intendenten, Receptionen, Skoladministratören, Folkhögskolan, Rehabiliteringen samt beställa ansökningshandlingar till Folkhögskolan och Rehabiliteringen.

Ditt namn (obligatoriskt)

Din adress (obligatoriskt)

Ditt postnummer och ort (obligatoriskt)

Ditt telefonnummer

Din e-post (obligatoriskt)

Välj din kontakt (obligatoriskt)

Ditt meddelande

GDPR (obligatoriskt)
Genom att använda detta formulär samtycker du till att denna webbplats lagrar och bearbetar dina personuppgifter under tiden ärendet pågår för att därefter raderas.

p

GDPR

Enligt GDPR – dataskyddsförordningen är Stiftelsen Valjeviken skyldig att få ditt samtycke för att samla in dina personuppgifter.

Alla personuppgifter som samlas in i detta formulär kommer endast att användas för att hantera ditt ärende och kommer att raderas när ärendet avslutats.

Alla personuppgifter är konfidentiella och kommer INTE att lämnas ut, skrivas ner eller lagras på annat sätt.

Valjeviken

Herrgårdsvägen 97
Box 94
294 22 Sölvesborg
Telefon: 0456-151 15
E-post: info@valjeviken.se
Bankgiro: 5413-1073
Org. nr: 836200-8628
Vägbeskrivning – Karta

Valjehälsan

Tidsbokning: 0456-329 60
Reception: 0456-329 63
Mer information, tidsbokning eller rådgivning. Klicka här!

Följ oss

Följ oss på Valjeviken

Följ oss på Valjehälsan

Följ oss på Fysioterapin

Pin It on Pinterest

Dela med dig